Kamis, 15 November 2012

ba. Sasniedzot vidusskolas, viņi varēs iekļaut MB studentu se

krita nežēlastībā revolūcija Ēģiptes Arābu pavasarī daudzi pauda bažas par jauno valdību, kāda tipa varētu pārņemt. Daži ierosināja, ka tā militāro lielākoties bija vadības un draugiem Amerikas Savienotajās valstīs un ekiosku.com beli kas mums būtu jāuztraucas par. Plus, daudzi no tiem koledžu studentiem, kuri sākās revolūcija bija arī mērens musulmaņi vai diezgan liberāli, pieņemot visu reliģiju. Citi spekulanti ierosināja, ka varētu pārņemt musulmaņu brālība, un mums ir jābūt uzmanīgiem, ko mēs vēlamies, lai jaunā režīma.
Daudzi teica, ka mums nevajadzētu uztraukties par to, un viss būtu kārtībā. Šodien ir pārņēmusi musulmaņu brālība un lietas nav tik gludi, kā mēs cerējām un brālība ir ļoti labi organizēta un labi iesakņojusies politiski. Tie ir kontrolēt, viņi pieņemtu viegli saprotamus noteikumus, un tas ir veids, kā tas notiek ar būt nākotnē jau ilgu laiku. Ko tas nozīmē attiecībā uz Amerikas Savienotajām valstīm un mūsu diplomātiskos centienus? Nu, esam bijuši nedaudz rebuffed ar musulmaņu brālība, un lūgts laipni dot savu noteikumu.

Acīmredzot viņi vēlētos, lai naudas plūsma turpinās, un viņi sapratīs, ka tie maksas Suecas kanālu un tie pieprasa, ka mēs saglabātu nosūtot finansiālu atbalstu, ja mēs vēlamies būt viņu draugi. Varbūt kaut ko mēs vēlamies, lai varētu sarunas cenu. Kur es nāku no to sauc par izspiešanu, bet Tuvajos Austrumos tas ir parasts, un varbūt ir pienācis laiks mēs nolietot uz to. Kad prezidents Barack Obama devās uz Ēģipti un padarīja lielu runu, par kuru viņš saņēma Nobela Miera prēmiju, tas bija pirms revolūcijas, kas beidzās pārņem brālība.

Rand Corporation izbāzt interesantu pētījumu grāmatu ar nosaukumu; "Musulmaņu brālība, tā jaunatnes un ietekmi uz ASV iesaistīšanās" Jeffrey Martini, Dalia Dassa Kaye un Erin York. Saskaņā ar ziņojumu, kas ir musulmaņu brālība jaunatnes nodaļa un;

"Bērni nevar kļūt par pilntiesīgu organizācijas biedriem, bet viņi var filiāli ar skautu organizācijas programmu brālība. Sasniedzot vidusskolas, viņi varēs iekļaut MB studentu sekcijas un sākt procesu, kļūst par pilntiesīgu organizācijas biedriem. Katrā no Ēģiptes governorates ir sekretariāta un jaunatnes sekretāre ir uzdevums ir stiprināt obligāciju starp jaunākiem dalībniekiem pieņemt darbā jaunus dalībniekus un sagatavot partijas jaunatnes turpmāko vadību."

Ziņojumu un RAND Corporation pētniecības papīra neminēja, ka mijiedarbība starp jaunatni un vadību ir līdzīgi kā Senajā Grieķijā tradīcija, kad runa ir par galvojumu. Tomēr, tas ir droši teikt. Kā jūs zināt, ka prezidents Obama ir labi ar Ēģiptes musulmaņu brālības vadošo lomu un metodes viņi izmanto uzturēt šādu vadību ilgākā laika posmā, kā viņš tiek norādīta komentārus laikā viņa Tuvo Austrumu ceļojuma laikā.

Ne visas musulmaņu brālība jaunieši mēdz saņemt kopā ar vecāko musulmaņu brālības izveidošanu. Daži regulāri jautājums šai iestādei, tomēr tiem, kuri pauze prom ne atradīsiet sev brālības locekļi nākotnē, bet tie var beigties ar dzīves laikā politisko opozīciju. Daudz attiecībā varbūt mums būtu uzmanīgi to, ko mēs vēlamies, lai, nākamajā reizē, kad tur ir sacelšanās vai revolūciju kaut kur pasaulē. Mums nevajadzētu skaitīt mūsu vistu pirms tās lūkas, ne mums vajadzētu sagaidīt labvēlīgu iznākumu.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar